ÖLÜDENİZ OPEN WATER

Fethiye’den Ölüdeniz’e çamlar arasından giden yol 14 km. Yokuşlu inişli yolun sonunda birden müthiş bir mavi çıkıverir karşınıza. Burası Belcekız Koyu’dur. Koyun içinden uzanan kumsalı yürüdüğünüzde ise eşsiz Ölüdeniz’i görürsünüz. Ölüdeniz büyülü gibidir, kıpırtısız durur öylece. Dibinde tek bir yosun bile yoktur, beyaz bir kumla örtülüdür. Suyun ve dibinde kumun kırdığı ışık turkuaz bir renk verir. Ölüdeniz’e çamların gölgesi düşer ve bu etkileyici turkuazı zenginleştirir.

SAYIBRANŞ ADIKATEGORİ ADIAD SOYAD
1ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIAFSHIN LOTFI
2ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIAHMET İŞLEK
3YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAHMET ORKUN KASAR 
4YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAHMET TAMTABAK
5ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIAHMET TOYGA İÇÖZÜ
6YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIALEV GÜNGÖR
7YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIALI HAYDAR TIRYAKI
8YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIALI ORALOGLU
9YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIALI ŞENER GÜLAL
10YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIALI TURHAN KAPANLI
11ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIALİ ÖZGÜR ERİŞ
12YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIALİ SERDAR AKGİRAY 
13YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIALPER BAYRAM
14YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIARDA AKMAN
15YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIASLI UNSAL GÜLER
16YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIASLIHAN AKAN
17YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIASLINAY AKCA
18YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYBIKE YALÇINKAYA
19YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYDAN AYŞE KÖSE
20YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYDIN DIRESKENELI
21YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYDIN YILDIZAY
22YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYGÜL ÇIFTÇIOĞLU KESICI
23YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYNUR BARDAKÇIOĞLU
24YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYNUR ÇARIKCIOĞLU
25YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYNUR NESIN
26ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIAYŞE KARINCA
27YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAYŞEGÜL NARIN
28YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIAZRA BOB
29YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBANU AKYEL
30ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIBARBAROS GÜNEŞ
31YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBATUHAN SARGIN
32YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBEGÜM ÇELIK
33YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBEHIC BELLI
34YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBERKE CAMBAZOĞLU
35YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBERKER BAŞOĞLU
36YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBILGESU BABACAN
37YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBILIM ERBAS
38YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBURAK ÜNAL
39YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBÜLENT ÇAKIRER
40YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIBÜNYAMIN ÇELEPKOLU
41YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞICEMIL ÖZYEŞILOVA
42YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞICUMHUR YALDIR
43YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞICUMHUR YALDIR
44YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIÇAĞRI TEMIZ 
45YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIÇİĞDEM ERKOVAN
46ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIDEFNE ARCAN İÇÖZÜ
47YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIDILEK ERDOĞAN
48ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIDİDEM ERSOY
49YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIDOGAC CELIK
50YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIDUYGU KORKMAZ
51YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIDUYGUN YURTERI
52YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIEBRAR AKANAY AKCA
53YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIECE BILAL
54YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIELİF ÇAĞLA TEKİN
55YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIEMEL ÖZBAY
56YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIEMRAH NIKEREL 
57YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIERAY YILMAZ
58YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIERDEM AKPINAR
59YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIERDINÇ AKTAŞ
60ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIERDOĞAN DEMİRBAŞ
61YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIEREN TAVŞANLI
62YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIERKAN TOKYÜREKLI
63YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIERMAN AKKAYA
64ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIEROL BATUHAN BALCI
65YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIERTEKİN ALUKAN
66YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIESRA ÖNEN
67YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIEVREN ALTUNTAŞ
68ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIFARUK ŞAHİN
69YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIFATİH BEKTAŞOĞLU
70YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIFATİH MEHMET KOÇ 
71ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIFATİH ÖZHAN
72YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIFEHMI BILDIK 
73ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIFERİDUN KULA
74ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIFERUDUN ÇELİK
75YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIFILIZ AFSAR
76YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIFILIZ GÖKLER
77YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIFULYA GÜMÜŞBURUN DE MOOR
78YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGEORGIOS MELETIADIS
79YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGNAGA
80YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÖKALP MAVİŞ
81YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÖKALP SOFUOGLU 
82YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÖKBERK ÇERÇİOĞLU
83YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÖKHAN GÖKNIL
84YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÖKHAN TELLI 
85YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÖKTUĞ AKIN
86YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÖKTUĞ YILGENCI
87YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÜÇLÜ BAYTEKIN
88YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÜLIZ BOLAT
89YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIGÜLSELI ÇALCALI
90YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHAKAN AKALIN
91YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHALE KARGIN 
92YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHALE TAYGAN
93YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHALIL KARGIN
94YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHALIT KAZANCI
95YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHALİT KARGI
96ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIHASAN HOCAOĞLU
97YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHASAN PEKSEL
98YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHAYRIYE SELEKLER
99YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHEATHER ADAIR 
100YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHEATHER ADAIR 
101YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHULUSI CELEBI
102YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHÜLYA KOCADON
103YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIHÜSEYİN ONUR ŞAHİN
104ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIILKNUR CELEBI
105YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIISMAIL UGURLU
106YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIİREM KOÇAK
107ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIİRFAN SANDIKÇI
108YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIİSMAIL DOĞUKAN ÖZEN
109YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIİSMAİL HAKKI IŞINAK
110YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIKAAN KURTDEMIR
111ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIKEMAL BOZDEMİR
112YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIKERIMAN ALKAN
113YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIKORHAN YAHYA ISLAMCIOĞLU 
114YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIKÖKSAL IŞILDAR
115YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞILEVENT ÇEBI
116YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞILEVENT KUCUKREISOGLU
117YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIM.AHMET SARIKAYA
118YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMAHMUT ALPER KÖKÇÜ
119YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMAHMUT KAPICIOGLU 
120YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMANUELA COSAR
121YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMEHMET AŞIK
122YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMEHMET CELAL FENERCİ
123YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMEHMET CEM OZ
124YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMEHMET HAKAN SARSAN
125YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMEHMET PINAR
126YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMEHMET SERKAN PEKTAŞ 
127YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMEHMET TARIK KESKIN
128YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMELIKE OLGAÇ
129YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMERTCAN SARI
130YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMERVE AYDIN
131YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMURAT MANAVOĞLU
132YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMURAT OZ
133YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMURAT SARIMEHMETOĞLU
134YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMURAT SERHAN YONAR 
135YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMURAT TEZCAN
136YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMUSTAFA ERKAN ŞAHLAN
137YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMUSTAFA GENÇOĞLU
138YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMÜRŞIDE ZÜMRÜT OLCAY
139YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIMYKOLA LATANSKY
140YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞINAZIFE PEKŞEN 
141ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞINAZIM GÜREŞ
142YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞINAZLI TOĞANAŞ
143YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞINEHIR GEÇGEL
144YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞINERMIN KANTARCI
145YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞINIDA ÖZDEMIR
146YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞINILAY ULUGERGERLI
147YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞINILÜFER GÜRER BILDIK 
148YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞINİLÜFER DUMAN
149YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIOĞULCAN BILGIN
150YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIOĞUZ KIRMIZIYEŞİL
151YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIOKAN ERDOĞAN
152YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIOKAN ULAŞ
153YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIONUR İŞCAN
154YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIOSMAN ÇAKIR 
155YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIÖGEDAY SAMATLI
156YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIÖMER FARUK IMAMOĞLU
157YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIÖMER IRSIDAR
158YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIÖNAY BAYRAM
159ÖLÜDENİZ OPEN WATER -BAYRAK YARIŞIBAYRAK YARIŞIÖZCAN ALKAYA
160YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIÖZGÜR KAVAZ
161YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIÖZLEM İLKUÇAN
162YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIPELIN YAKAR
163YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIPINAR KAYMARAZ KALAYCI 
164YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISABAHATTIN YEŞILYURT
165YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISABRI MURAT ERSÖZ
166YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISALIHA BEGÜM ÖNAL
167YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISALİM ÇOPUR
168YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISAMET BAŞARPACI
169YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISAMI NOYAN
170YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISARA DE  MARIA 
171YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISECIL WATSON
172YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISEÇKİN DİNÇ
173YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISEDAT SAĞIR
174YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISELIS ÖNEL KAYRAN
175YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISERDAR KESICI
176YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISERKAN ERCAN
177YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISEZIN, AKÇAY
178YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISIBEL TUNA
179YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISIDIKA ÖZÇELİK
180YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞISINEM CAKIR
181YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIŞULE URASOĞLU
182YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIŞÜKRİYE ERENTOK
183YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITANER BÖREKÇI
184YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITARKAN GECGEL
185YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITATIANA LATANSKA
186YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITEMEL YAKŞI
187YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITONGUÇ AKIŞ 
188YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITUNA AKBULUT
189YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITUNCAY ŞENYÜZ
190YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITURGUT ERDEM ERGIN
191YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞITÜLAY OSMANAĞAOĞLU
192YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIUFUK KANSU
193YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIUĞUR ÇIFTCI
194YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIUĞUR KARAKILIÇ
195YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIVIKTORIYA ÜÇÜNCÜ
196YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIYASEMIN ALTINTAS
197YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIYEKTA NIZAMOĞLU 
198YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIYIĞIT AKKÖK
199YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIYURDANUR ERSÖZ
200YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIYUSUF KERIM ORAK
201YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIZAFER OLCAY
202YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIZAFER TUNCAY CİHANOĞLU
203YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIZEKI OZBAY
204YÜZME – ÇOKLU BRANŞ KATILIMIBAYRAK YARIŞIZÜHTÜ LEVENT  AKGÜN 

06/10/2023
Saat 17:00 teknik toplantı
19:00 tekne turu


07/10/2023
09:00
10:15 ödül töreni
1.5 k
11:00
3k
13:00 ödül töreni
15:00
Bayrak yarışı
17:30 ödül töreni
19:00 beach parti


08/10/2023
07:30 kelebekler vadisine hareket
09:00 start
12:30 ödül töreni kapanış

1)  Bayrak yarışına katılacak sporcular 2008 ve daha büyük yaşlarda olmalıdır.
     4 sporcunun yaş toplamı gireceği kategoriyi belirler.
     Takımlar da karma olacağından en az 1 sporcunun erkek, yada kadın olması zorunludur.
     Ödüller kategorilerin 1. 2. ve 3. cülerine verilir.

Fotoğrafınızı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız!

Ölüdeniz Open Water Fotoğrafları – 2022

Not: @fethiyesporfest instagram hesabımızı etiketleyerek fotoğraflarınızı paylaşabilir, bizleri de heyacanınıza ortak edebilirsiniz. 

Yarışma Adı              : Fethiye Spor Festivali Ölüdeniz Masterlar Açık Su Yüzme Yarışı

Yarışma Tarihi         : 07 – 08 Ekim 2023

Yarışma Yeri            : Kumburnu plajı – Kelebekler Vadisi

 

YARIŞMA GÜN ve SAATLERİ

 

1,5 km            07 Ekim 2023 Cumartesi Saat 08:30 (Kumburnu Plajı)

3 km               07 Ekim 2023 Cumartesi Saat 11:00 (Kumburnu Plajı)

6 km               08 Ekim 2023 Pazar Saat 09:00 (Kelebekler Vadisi)

Bayrak Yarışı  07 Ekim 2023 Cumartesi Saat: 15.00 (Kumburnu Plajı)

 

** Organizasyon komitesi tarafından yarışma başlangıç saatleri katılımcı sayısı ve hava koşulları nedeniyle değiştirebilir..!

                                      

Teknik Toplantı

Tarih              : 06 Ekim 2023 CUMA

Yer                 : Kum Burnu plajı (Kumburnu Kafe Önü)

Saat                : 17.00

Tekne Turu   :19.00

 

Son Başvuru Tarihi  : 04 EKİM 2023 PERŞEMBE 23:59

  • Sporcu sayımız toplam 500 kişi ile sınırlı olup sadece evraklarını tamamlayan sporcular katılabileceklerdir.
  • 500 sporcu sayısına ulaşıldığı tarihlerde başvuru kapanacaktır.

KATILIM KURALLARI

  • Yarışmamız ön kayıt işlemleri yalnızca sitemiz üzerinden yapılacaktır.
  • Kesin kayıt işlemi için aşağıda sıralanan belgelerin tam doldurulmuş şekli ile fotolarını çekerek fethiyeghsk@gmail.com adresine elektronik posta ile en geç 04 EKİM 2023 saat 23.59’a kadar gönderilmelidir.
  • Asil kayda alınan sporcuların listesi, sitemizde günlük olarak yayınlanacaktır

Katılım Belgeleri:

  • Kayıt yaparken size açılan sayfadan kayıt formunu doldurulacaktır. Devam eden işlemde muvafakatname okunup onaylanacak ve sonrasında ödeme kısmına geçerek kayıt işlemi tamamlanacaktır. İşlemler bittiğinde sporcu listesinde isminiz çıkmış olacaktır.
  • Yüzme, Açık Su Yüzme Lisansı (varsa)
  • Sağlık raporu (2022-2023 sezonu vizesi olan Yüzme, Açık Su Yüzme lisanslı yüzücüler için zorunlu değildir.)

Not: Yarışa girebilmeniz için yanınızda 2022-2023 vizeli Yüzme, Açık Su Yüzme veya sağlık raporu bulundurulması gerekmektedir.

  • Eksik belge teslim eden sporcular yarışmaya alınmaz.
  • Sporcunun yarışmalara katılmaması halinde kayıt ücretinin iadesi yapılmayacaktır.
  • Yarışmaya kayıt yaptıran ve mazereti sebebiyle katılamayan sporcuların yerine yerleştirme yapılmayacaktır.

*Hakkında hüküm bulunmayan durumlarda Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübünün belirlemiş olduğu “organizasyon komitesi” tam yetkilidir.

Katılım ücreti / Hesap detayları

 

  • Tek yarışa katılım 400TL. Birden fazla yarışa katılım 700TL
  • Engelli sporcuların katılımı ÜCRETSİZDİR.
  • Kayıtlar ve katılım ücreti internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

YARIŞMA KURALLARI

 

  • Yarışmada FINA (Dünya Yüzme Federasyonu) Açık Su Yüzme yarış kuralları geçerlidir.
  • Yarışmacılar “Ölüdeniz Açık Su Maraton Yarışları” Organizasyon Komitesi’nin verdiği bone ile yarışmaya başlamak zorundadır.
  • Wetsuit kullanımına izin verilmeyecektir.
  • Yarışma sırasında, başka yüzücüyü kasten engellemek, vücuduna asılmak, yüzme esnasında teknelere temas etmek, tutunmak, asılmak yasaktır. Bu gibi hallerde katılımcı diskalifiye edilir ve refakat teknelerine alınır.
  • Sporcuların, görevli teknelerde bulunan görevliler ile avantaj sağlamak amacıyla görüşmeleri ve yardım istemeleri diskalifiye sebebidir.
  • Yarışmaya ve derecelere olabilecek itirazlarda değerlendirme yapılabilmesi için yüzücünün 500 Türk lirası itiraz ücretini yarışma komitesine makbuz karşılığı ödemesi zorunludur. İtiraz şartlarının yerine getirilmesi sonrası yarışma komitesi ve hakem heyeti gerekli incelemeyi yapacaktır. Yarışmacının itirazında haklılığının anlaşılması halinde ödediği itiraz ücreti iade edilecektir. İtirazın reddi halinde alınan ücret iade edilmeyecek, katılımcı bir hak iddia edemeyecektir.
  • Yarışma startından itibaren varış noktasına kadar geçecek yarışma süresi içerisinde hakemlerin ve yarışma komitesinin tespit ettiği yarışma kurallarına uymayan yarışmacılar diskalifiye edilecektir.

 

** Ölüdeniz Açık Su Maraton Yarışları” Organizasyon Komitesi, yarışı hava muhalefeti veya yüzücü güvenliği gerekçeleri ile yarış günü veya öncesinde yarışı erteleyebilir, iptal edebilir veya başlangıç saatini değiştirebilir. Nihai kararlarda “Ölüdeniz Açık Su Maraton Yarışları” Organizasyon Komitesi tam olarak yetkilidir.

Siz değerli yarışmacılarımıza daha iyi ve eksiksiz hizmet verebilmemiz açısından yukarıda belirtilen kurallara uyulması önemle rica olunur.

PROGRAM

 

6 EKİM 2023 CUMA

 

SAAT

 

YER

AÇIKLAMA

 

18:00

TEKNİK TOPLANTI

Kumburnu Kafe önü

Sporcu Çanta dağıtımı

 

Sporcuların orijinal belgelerinin ve ıslak imzalı muvafakat namelerinin alınması

 
   

19:00

YARIŞMA HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Kumburnu Kafe önü

 
 
 

7 EKİM 2023 CUMARTESİ

 

SAAT

 

YER

AÇIKLAMA

 

07:30

ÇANTA DAĞITIMI

Kumburnu Kafe önü

Kumburnu plajı

 

09:00

NUMARALANDIRMA

Kumburnu Kafe önü

TÜM KATEGORİLER

 

07:45

1,5K NUMARALANDIRMA

 

08:30

1,5K START

 

08:30

3K NUMARALANDIRMA

 

09:30

3K START

 

12:00

ÖDÜL TÖRENİ

 

15:00

 4x500m BAYRAK NUMARALANDIRMA – BAYRAK YARIŞI

 

16:00

4x500m BAYRAK

 

18:00

ÖDÜL TÖRENİ

 

MAKARNA PARTİSİ ve CANLI MÜZİK

 

8 EKİM 2023 PAZAR

 

SAAT

 

YER

AÇIKLAMA

 

07:45

6K NUMARALANDIRMA ve kelebekler vadisine transfer

 

09:00

6K START (Kelebekler Vadisi)

 

13:00

ÖDÜL TÖRENİ

 

14:00

TEKNE GEZİSİ ve TEKNEDE YEMEK

 

PARKURLAR  (1,5K – 3K )

 

  1. Parkur (1,5 K): Kumburnu Plajı’ndan( Kumburnu Kafe önü) başlayıp, plaj karşısında oluşturulan parkur yüzülüp tekrar başlangıç noktasına gelinmesi ile biter.

         (engelli sporcularımız sadece 2,5 K parkurda yarışabileceklerdir.)

  1. Parkur( 3K ): Kum Burnu Plajı’ndan( Kumburnu Kafe önü) başlayıp, plaj karşısında oluşturulan parkur yüzülüp tekrar başlangıç noktasına gelinmesi ile biter.

 

  1. Parkur( 6K ): Kelebekler Vadisinden başlayarak Kum Burnu Plajı’nda sonlanacaktır.

YAŞ KATEGORİLERİ

DOĞUM TARİHİ

K – E

YAŞ GRUBU

KATEGORİ

1,5 km

3 km

6km

2008 – 2005

KADIN-ERKEK

15-18 Yaş

GENÇ-1

evet

evet

evet

2004 -1999

KADIN-ERKEK

19-24 Yaş

GENÇ-2

evet

evet

evet

1998 – 1994

KADIN-ERKEK

25-29 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1993 – 1989

KADIN-ERKEK

30-34 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1988 – 1984

KADIN-ERKEK

35-39 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1983 – 1979

KADIN-ERKEK

40-44 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1978 – 1974

KADIN-ERKEK

45-49 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1973 – 1969

KADIN-ERKEK

50-54 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1968 – 1964

KADIN-ERKEK

55-59 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1963 – 1959

KADIN-ERKEK

60-64 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1958 – 1954

KADIN-ERKEK

65-69 Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1953 – 1949

KADIN-ERKEK

70-74+ Yaş

MASTER

evet

evet

evet

1946- ………                   KADIN-ERKEK            75-……….              MASTER                       evet            evet            evet            

 

***Engelli sporcular tek bir kategoride değerlendirilecektir.

Tavsiyeler:

– Yarışmacıların yarışma başlama saatinden en az 2 saat önce (aşırıya kaçmamak üzere) bal, reçel, vs ile kuvvetli kahvaltı yapmalı yeterlidir.

– Yarışmacının sürati, vücut yapısı ve yağ durumuna göre, vücudunu yağlaması gerekmeyebilir.

– Yağlanmak istenilmesi halinde; ense, omuz başları sırt, böbrek, karın bölgeleri, koltuk altlarına ince tabaka halinde kalıcı krem sürülmesi tavsiye edilir.

– Su çekişini sağlayan avuç içi, kolların iç yüzeyleri, bacak ve ayaklara yağ sürülmemesi tavsiye edilir.

– Yarışmacı, vakit kaybetmemek ve üşümemek için devamlı yüzmeye gayret etmeli, sık sık kafasını sudan dışarıya çıkarmamalıdır.

– Yarışmacı, hissedebileceği üşümeyi, yüzme temposunu ayarlayarak durdurabilir.

– Vücudunu ve adalelerini, kramp girmesine sebebiyet verecek sert hamlelerle yormamalıdır.

– Hissedebileceği kramp yavaş, yumuşak ve tempolu sakin hareketlerle giderilebilir.

– Nefes darlığı, yorgunluk, önlenmeyen üşüme ve titreme halleri veya dayanılmayan kramp ağrıları hissedildiği takdirde zaman kaybetmeden sağlık ile ilgili refakat teknelerine binmek üzere yardım istenmelidir.

ÖDÜL TÖRENİ VE ÖDÜLLER

 

  • Yarışmaya katılan her sporcuya “Ölüdeniz Açık Su Yüzme Yarışı 2023 Katılım Belgesi ve anı madalyası” verilecektir.
  • Gençler ve Masterlar Genel Klasman değerlendirilmesi ayrı ayrı yapılacaktır.
  • Kadın, Erkek ve Engelliler Genel Klasmanlarında 1. 2. ve 3.’ye kupa ve madalya verilecektir.
  • Yaş kategorilerinde yapılan değerlendirmelerde 1. 2. ve 3.’lere sadece madalya verilecektir.

 

**Yarışmanın bitiminde klasman sonuçları belirleninceye kadar yarışmacıların Kumburnu Plajı’ndan ayrılmamaları ve tüm yarışmacıların ödül törenine ve daha sonra yapacak olduğumuz etkinliğe katılmaları rica olunur.

 

YARIŞMA GÜVENLİĞİ

 

  • Emanet eşyaların yarışmacının sporcu numarasını belirten bir çanta içinde kabul edilmesi. (Çanta içinde olmayan eşyalar teslim alınmayacaktır. Ayrıca yarışmacılara ait değerli eşyaların kaybı ve zayiinden yarışma komitesinin sorumluluğu bulunmamaktadır.)
  • Yarışma sonunda emanet eşya çantaları sahiplerine iade edilecektir. Yarışma sonundan 1 saat sonra kalan emanet eşyalardan “Ölüdeniz Açık Su Maraton Yarışları” Organizasyon Komitesi sorumlu değildir. 
  • Yarışmacıların güvenliği; Emniyet görevlileri, Deniz Polisi, Sahil Güvenlik, Kıyı Emniyeti Kurtarma ve komite tarafından belirlenecek görevliler tarafından sağlanacaktır.
  • Yarışma alanında görevli tekneler dışında tekne, kano, bot, kayık, vb. deniz taşıtı bulunamaz, yarış parkuruna giremez, yüzülemez.
  • Yarışma esnasında yarışmacılarımızın yaşayabileceği sağlık sorunu sebebiyle görevli doktorlar takip botlarında, Sahil Sağlık Merkezi Deniz Ambulansı denizde bulunacak ve ilk müdahalede bulunacaklardır. Ayrıca karada görevli ambulanslar yarışma süresince hazır bulunacaklardır.
  • Tüm yarışmacılar yarışma süresi tamamlanıp denizden çıkana kadar, görevli tekne, bot ve hakemler çalışmalarını sürdürürler. Yarışma süresi dolduğunda, suda kalan yarışmacıları görevli teknelere alınmak zorundadır.

İrtibat Telefonu        :  Harun Reşit YİĞİT        0 543 340 10 82

Yarışma Sonuçları İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız!

Ölüdeniz Open Water Sonuçları – 2022

İrtibat Telefonu:  Harun Reşit YİĞİT        0 543 340 10 82

  • FETHİYE SPORFEST
  • SPORLA, HERKESLE
  • GELENEKTEN GELECEĞE
  • TÜM DÜNYA SPORCULARI FETHİYE’DE
  • LİKYA GRANFONDO
  • FETHİYE SPORFEST
  • ÖLÜDENİZ OPEN WATER
  • FETHİYE SPORFEST
  • PLAJ RUGBY