İptal ve İade Şartları

Fethiye Spor Fest aracılığı ile satın alınan hizmetin iade ve değişim koşulları, hizmetin sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen satış sözleşmesine bağlı olarak aşağıdaki şart ve usuller ile düzenlenmiştir.

İade ve Değişim Koşulları

Fethiye Spor Fest tarafından satışı gerçekleştirilmiş olan hizmetler kontenjana bağlı olduğundan %100 iade söz konusu değildir. İade talep eden kullanıcıların hakları bir sonraki yıl kullanılmak üzere saklı tutulmaktadır.

İade ve Değişim Yöntemi

Fethiye Spor Fest, web sayfasında satışı gerçekleştirilen hizmetlerin değişim şartlarının sağlanması halinde, aşağıdaki düzenlemelere bağlı kalmak şartıyla kullanıcı talebine bağlı olarak 2 iş günü içerisinde değişim gerçekleştirilecektir.

Değişim Talebinin Bildirilmesi

Değiştirilecek olan ürün/hizmet ve bu ürün/hizmet ile alakalı değişiklik talebi Fethiye Spor Fest’e  e-posta yolu ile bildirilmelidir. Kullanıcının değişiklik talebini Fethiye Spor Fest sistemine kayıtlı e-posta adresi ile gerçekleştirmesi gerekir. E-posta yolu ile bildirilmeyen değişiklik taleplerinin kurallara uygun bir şekilde yapılmadığı kabul edilecek ve geçersiz sayılacaktır.

Değişiklik Talebinin Reddedilmesi

Fethiye Spor Fest, değişiklik koşullarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmemiş değişiklik taleplerini işleme almayacak ve reddedecektir.

Değişiklik Talebinden Vazgeçme

Kullanıcı değişikliğin gerçekleşmesi anına kadar değişiklik talebinden vazgeçebilmektedir. Bu hakkı ancak ve ancak kullanıcı kullanabilir.

Uyuşmazlık ve itiraz hakkı

Uyuşmazlıkların ortaya çıkması durumunda tarafların dava açma hakkı varken uyuşmazlıklarla ilgili yetkili mahkeme Muğla Mahkemeleridir.